top of page
THERAWOMEN gold
feeling

THERA WOMEN je o zhmotňování ženské vnitřní krásy a síly, kterou si žena může obléknout v podobě šatů. THERA WOMEN Feeling se zaměřuje na zakázkovou výrobu šatů pro každodenní nošení. Společně s klientkou volíme materiály, tvary a barvy a dáváme jim nové významy. Budujeme tak silný vztah nositelky k jejím budoucím čarovným šatům.

Vybíráme přírodní materiály v nejvyšší kvalitě, nejpříjemňější na dotek a šetrné k životnímu prostředí. Ke klientkám přistupujeme individuálně, každá si od nás odnese jedinečné šaty.

Cena šatů se pohybuje od 5.000 Kč a odvíjí se od komplexnosti modelu a množství práce. Při tvorbě šatů s Vámi konzultujeme Vaše přání a náš design, rýsujeme střih podle Vašich měr, tvoříme bavlněný zkušební model, a ve dvou a více zkouškách zkoušíme finální model. 

Šaty navrhujeme a šijeme v našem ateliéru v Praze.

Prohlédněte si galerii vybraných šatů THERA WOMEN Feeling.

FEELING 2020 sketch wild at heart.jpg
  • Instagram THERA
  • Facebook THERA

Divoké srdce přírody

nepřestává v nás bít

 

Všestranné šaty v barvě noční oblohy.

 

Jednoduchost tohoto kousku je podpořena sofistikovanými detaily: jemnou drapérií předního dílu a měkkoučkým saténovým lemem sukně.

 

Šaty lze nosit jak ve všedních dnech, tak na kulturních akcích, či oslavách.

Wild at Heart
FEELING 2020 sketch liquid metal.jpg
  • Instagram THERA
  • Facebook THERA

Tekutý kov

 

Večerní šaty navržené pro oslavy a zvláštní příležitosti. Šaty lze díky jejich pozoruhodné variabilitě nosit v několika různých stylech.

 

Šaty mohou volně tančit kolem těla, nebo být utaženy opaskem, který způsobuje krásnou hru světla a stínů na drapérii šatů.

 

Šaty je též možné utáhnout pouze částečně, zadní díl ponechat volný, jako by byl vlečkou.

Fotografie Petry Turkové

Liquid Metal
FEELING 2020 sketch Clothes Memory Aubre
  • Instagram THERA
  • Facebook THERA

Oblečení jako milá vzpomínka

 

Svatební šaty jsou často uchovávány doma i po svatebním obřadu, jako vzpomínka na důležitou životní událost. Příběh těchto šatů je však trochu odlišný.

 

Krátce po svatbě nevěsta obarvila šaty na černo, aby je mohla nosit nadále.

 

Ale až po několika desetiletích dvě sestry, vnučky tehdejší nevěsty, znovuobjevily šaty a rozhodly se vdechnout jim nový život. S veškerým respektem k rodinnému dědictví a ke vzpomínce na jejich milovanou osobu se tak  šaty staly sukní pro jednu sestru a blůzkou pro tu druhou.

Dear Memory
bottom of page