top of page

naše pozvánka

Ponořte se do světa THERA WOMEN, kde se elegance snoubí s udržitelností v harmonickém tanci nadčasové krásy. Objevte značku, která si váží jedinečnosti každého klienta a vytváří šaty, které odrážejí osobní příběhy a individuální styl. Náš závazek k řemeslnému zpracování a pozornost k detailu zajišťuje, že každá róba je mistrovským dílem, vyprávějícím příběh o umění a sofistikovanosti. Odhalte s námi kouzlo na dotek příjemných materiálů přírodního původu, které nejen obejmou vaši krásu, ale také ctí planetu. THERA WOMEN vás zve, abyste porozuměli značce, která přesahuje módu a vytváří zážitek, kde se vaše cesta stane rituálně vytvořeným příběhem a vaše šaty kapitolou ve vyprávění vašich okamžiků. 

naše poslání

Naším posláním je, aby se naše nevěsty a klientky cítily skvěle a jedinečně ve (svatebních) šatech šitých na míru, které ladí s jejich osobním nastavením a jsou hodny výjimečných chvil. Během tvorby šatů se zaměřujeme na pohodlí, vysokou kvalitu a udržitelnost. THERA WOMEN je synonymem pro respekt, nadčasovost a krásu.

naše hodnoty

UDRŽITELNOST
 
THERA WOMEN je na cestě ke společenské a environmentální odpovědnosti. Oceňujeme etické praktiky, které přispívají ke zdravější planetě. Používáním verzatilního designu (který umožňuje nošení svatebních šatů i po svatbě), přírodních a certifikovaných materiálů a minimalizací odpadu se značka snaží pozitivně ovlivnit ekologickou stopu módního průmyslu.

ELEGANCE
 
Oceňujeme eleganci v designu a řemeslném zpracování. Věříme ve vytváření šatů, které vyzařují sofistikovanost, jednoduchost a nadčasovou krásu a odrážejí smysl pro rafinovaný luxus, který vám bude sloužit roky.
 
EMPOWERMENT

Hodnoty THERA WOMEN zahrnují také posílení postavení žen, aby se cítily sebevědomě a krásně. Snažíme se dodávat sílu tím, že vytváříme bezpečné prostředí pro intimní proces tvorby, jehož výsledkem je příjemný zážitek a dobře padnoucí šaty dodávající sebevědomí. 

OSOBITOST

Vážíme si osobitého kouzla každé klientky, ba přímo ho vyhledáváme a intuitivně jej transformujeme do podoby šatů pro ni. THERA WOMEN oslavuje individualitu a přijímá myšlenku, že každá žena je svým způsobem jedinečná a zaslouží si šaty, které odrážejí její osobní styl a preference. Vnímáme, že svět je přesaturovaný módou, a mít vztah k oděvu a jeho procesu vzniku na míru je vzácnost, kterou milerádi hýčkáme.

KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Klademe velký důraz na detail a krásné řemeslné zpracování a zajišťujeme, aby šaty byly vyrobeny se zaměřením na dlouhou životnost. Vnitřní část oděvu je zpracovaná ve jménu senzorického blaha, aby neiritovala pokožku těla.

DAYDREAMING

Romantika, snílkovství a emoce jsou naše komfortní zóna. Vytváříme si svět, ve kterém je laskavo, milo a respektuplno, abyste se u nás cítili krásně a sami sebou.

naše historie

Nápad na založení značky vzikl v roce 2020 se zahřměním při první jarní bouřce, kdy do sebe konečně zapadly dlouho střádané myšlenky.  V lednu 2022 jsme otevřeli náš první ateliér se showroomem v Praze.

naše zakladatelka

Zakladatelkou a návrhářkou THERA WOMEN je Tereza Turková (*1992). Tvorbě oděvu se věnuje od roku 2016, její cesta však nebyla přímočará a přes zkušenosti v různých oborech ji nakonec dovedla zpět k vášni, kterou v sobě měla od dětství. Postupně si vybudovala vlastní přístup k oděvní tvorbě a ráda  se noří hlouběji za hranici běžně vnímané role oblečení. 

bottom of page